Aktes Doğalgaz müşteri memnuniyeti temelinde, güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bir konya firmasıdır.

Misyonumuz

 

   Aktes Makine Doğalgaz Mühendislik İnşaat Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.  Kombi ile bireysel ısıtma, Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar ile Kaskad sistemler yada Yer Tipi Kazanlar ile merkezi ısıtma, Radyant ve İnfrared sistemler ile mahal ısıtma,mekanik tesisat konularında ve genel olarak doğalgazla ısıtma sistemleri ana başlığı altında uzman kadrosu ile mühendislik hizmeti veren bir firmadır.

 

   Aktes Mühendislik satış öncesi ve sonrası faaliyetleri ile müşterilerine en iyi hizmeti kesintisiz vermeyi hedefleyen kurumsal bir firmadır.

 

  Aktes Mühendislik olarak amacımız; siz değerli müşterilerimize gerek satış öncesi gerekse de satış sonrası hizmetlerimizle %100 müşteri memnuniyeti sunmak ve de alanında lider olmaktır.

 

   Ücretsiz keşif hizmetimizle adresinize kadar gelerek siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda hem ekonomik hem de kaliteli işçilik ve malzeme garantisiyle ayrıca cazip ve esnek ödeme seçenekleriyle evinizde sıcacık bir yaşam keyfi sürmeniz için fırsatlar sunmaktadır.

 

   İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

 

       Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

       Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,

       İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

 

 

Vizyonumuz

 

  Eğitimli personel kadrosuyla konusunda uzman olan firmamızın sektördeki bu durumunu geliştirerek devam ettirmek ve yeni doğalgaz bölgelerinde de müşterilerimize Aktes Mühendislik hizmet anlayışını ve ayrıcalığını verebilmek asli amacımız olup yüksek seviyede müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılayarak kapsamlı ve yenilikçi çözümleri sektöre kazandırmayı ana vizyonumuz olarak belirledik.